تبلیغات
مرکز کامپیوتری مهر رایانه شهر ایور - آموزش حذف کامل اکانت در Line :

سرویس لاین یکی از سرویس های اجتماعی برقراری ارتباط اینترنتی بصورت رایگان میباشد. این سرویس خدماتی چون ارسال پیام رایگان، تماس صوتی رایگان، تماس تصویری رایگان، ارسال ویدئو، فایل صوتی، تصاویر و… را در اختیار کاربران خود قرار داده است. برخی از کاربران پس از ساخت اکانت در این سرویس ، پس از مدتی به دلایل گوناگون تصمیم خود را مبنی بر عدم ادامه استفاده از این سرویس را خواهند گرفت و میخواهند اکانت ساخته شده در این سرویس را بصورت کامل حذف نمایند. در این آموزش ما به همراه شما به چگونگی حذف اکانت در لاین خواهیم پرداخت تا در صورت نیاز با استفاده از مطالب این آموزش به حذف اکانت لاین خود بپردازید. با ما همراه باشید.

delete-your-digital-footprint-erase-foot-lead.ashx

مراحل حذف اکانت لاین

پس از ورود به محیط برنامه سربرگ More را انتخاب کنید. با این کار گزینه های زیر مجموعه این سربرگ در اختیار شما قرار خواهند گرفت. حال از این گزینه ها، گزینه Profile را انتخاب نمایید.

حال با باز شدن صفحه پروفایل به انتهای این صفحه بروید و گزینه Delete My Account را انتخاب کنید.

اگر از حذف اکانت خود منصرف شده اید میتوانید گزینه Cancel را انتخاب کنید و در صورتی که قصد ادامه مراحل حذف اکانت خود در لاین را دارید، گزینه Delete My Account را انتخاب نمایید.

اکنون اکانت شما در حال حذف شدن میباشد. پس از اتمام مراحل لودینگ، اکانت شما بصورت کامل از سرویس لاین حذف خواهد شد. اکنون صفحه ورود برنامه لاین و سپس صفحه new user بارگذای خواهد شد که نشان دهنده تکمیل مراحل حذف اکانت شما میباشد.

تاریخ : جمعه 23 بهمن 1394 | 08:11 ب.ظ | نویسنده : حسن شیخ زاده | نظرات()